Rovno na obsah Rovno na menu
Obec Gyňov
ObecGyňov
Obec Gyňov
ObecGyňov

S čím pomôžeme?

2 % zo zaplatenej dane

Milí rodičia, priatelia školy

Naše srdečné poďakovanie patrí všetkým, ktorí ste nám prejavili dôveru a venovali 2%  v prospech vašich detí.

Ďakujeme všetkým rodičom, ich príbuzným a známym za poskytnutie 2% zo svojich daní pre OZ Trpaslíci. Získané peniaze boli a budú použité na zveľaďovanie školského dvora,  doplnenie športových aj didaktických pomôcok v rámci materskej školy.

Touto cestou si Vás aj v tomto roku dovoľujeme osloviť s prosbou  o pomoc a podporu pre našu materskú školu – Vaše deti. Dovoľujeme si uchádzať sa o Vašu priazeň v rámci možnosti poskytnutia 2% z Vašich daní. Zároveň ďakujeme všetkým rodičom, ich príbuzným a známym, ale aj tým, ktorí chcú byť našimi kamarátmi a pomôcť nám.

Ak ste sa rozhodli darovať 2% našej materskej škole nezabudnite do 15. februára 2024 požiadať vášho zamestnávateľa o vydanie potvrdenia o zaplatení dane. Bližšie informácie a tlačivá Vám poskytnú pani učiteľky, alebo si ich môžete stiahnuť z tejto web stránky obce.

Mária Dudríková - riaditeľka MŠ

tlacivo - vyhlasenie.pdf

Postup krokov na poukázanie 2 % (3%).pdf

Sviatok a výročie

Meniny má Jarmila, Prudencius, Prudencia

Pranostika na akt. mesiac

Veľkonočné dažde znamenajú suchý rok.

Sledujte informácie z nášho webu v mobilnej aplikácii - V OBRAZE.
Voľne k stiahnutiu:

Východ a západ slnka