Rovno na obsah Rovno na menu
Obec Gyňov
ObecGyňov
Obec Gyňov
ObecGyňov

S čím pomôžeme?

rozšírené vyhľadávanie

Hlasujte v súťaži o Detský čin roka za Mateja Feketeho, rodáka z Gyňova

Máme na Vás mimoriadnu prosbu.

V súťaži o Detský čin roka môžeme hlasovať za Mateja Feketeho, rodáka z Gyňova, o ktorom píšeme aj v najnovšom hlásniku, ako zachránil život mamke a nenarodenému bračekovi.

O spoluprácu nás požiadala jeho bývalá triedna učiteľka Viera Kolibárová.

Príbeh  žiaka Mateja Feketeho, rodáka z Gyňova,  zaslala jeho triedna učiteľka  do projektu Detský čin roka. Projekt prebieha pod čestnou záštitou prezidentky Slovenskej republiky pani Zuzany Čaputovej a Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR.
Matejov  príbeh bol  výberovou komisiou dospelých nominovaný v  kategórii Záchrana ľudského života (LIST B) spolu so štyrmi ďalšími príbehmi.

Hlasovanie prebieha dvoma spôsobmi:

1. Hlasovanie detí v školách prostredníctvom zaslania hlasovacieho lístka (v prílohe) do 30.11.2023 na adresu: OZ Detský čin roka, Námestie SNP 17, 81106 Bratislava. Hlasovací lístok sa dá vyplniť aj online na stránke https://www.detskycin.sk/sk/pribehy/hlasovaci-listok.html. Na základe detských hlasov bude určený víťazný príbeh v každej kategórii.

2. Anketa pre verejnosť (pre dospelých) – jeden skutok získa ocenenie Ľudia ľuďom.

Zahlasujte, prosím,  za nášho Mateja, ktorý zachránil život mamke a ešte nenarodenému bračekovi. Určite si to zaslúži.

Link na hlasovanie pre verejnosť:

VOPRED  ĎAKUJEM  ZA VAŠE HLASY.

Dátum vloženia: 30. 10. 2023 12:44
Dátum poslednej aktualizácie: 30. 10. 2023 14:09
Autor: Správca Webu

Život v obci

Po Ut St Št Pia So Ne

Sviatok a výročie

Meniny má Matej, Goran, Jazmína, Mateja

Pranostika na akt. mesiac

Akým sa ukáže Popelec /Popolcová streda, utorok pred ňou sa končia fašiangy/, taký je celý rok.

Pranostika na akt.deň

Chotár v kožuchu, veď mu ho Matej vyzlečie.

Sledujte informácie z nášho webu v mobilnej aplikácii - V OBRAZE.
Voľne k stiahnutiu:

Východ a západ slnka